Targi Ekoenergetyczne „ECO SOURCE” – 25-27 września 2009 roku

Zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Ekoenergetyki ECO SOURCE, które odbędą się w ramach Forum Ekoenergetycznego w Polkowicach 25-27 września 2009 roku. Będzie to wydarzenie kompleksowo ujmujące tematykę odnawialnych źródeł energii, pod patronatem Eurodeputowanego prof. Jerzego Buzka oraz Ministra Środowiska prof. Macieja Nowickiego. W myśl dyrektyw unijnych oraz dalekosiężnych programów ekologicznych tworzonych przez polskie władze, pragniemy stworzyć Państwu możliwość wymiany po¬glądów i doświadczeń na polu ekoenergetyki, oszczędności energetycznych i obniżenia emisji gazów cieplarnianych. Targi oraz Forum w Polkowicach mają za zadanie umożliwić spotkanie przedstawicieli firm z sektora ekoenergetyki, a także stowarzyszeń oraz instytucji państwowych i samorządo¬wych odpowiedzialnych za wprowadzanie i promocję informacji o alternatywnych źródłach energii i energooszczędnych technologiach. Przede wszystkim jed¬nak Targi ECO SOURCE organizowane są dla wszystkich firm prowadzących działalność w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania odnawialnych źródeł energii.

W zakresie tematycznym imprezy znajdują się m.in. energia geotermalna, wiatrowa, słoneczna i wodna, biomasa, handel emisjami, termoizolacja, „domy pasywne” itp. Oferta uczestnictwa w targach kierowana jest zatem do firm produku¬jących urządzenia służące do magazynowania, wytwarzania i wykorzystywania energii odnawialnej, a także dystrybutorów takich urządzeń.
Energia odnawialna to przyszłość naszej planety, to także wielka szansa dla naszej rodzimej gospodarki. Mamy nadzieję, że Targi ECO SOURCE wpiszą się na stale w kalendarz imprez promujących ekoenergetykę w naszym kraju oraz w tej części Europy.

Na zwiedzających czekają m.in.:
– pokazy i prezentacje metod pozyskiwania energii odnawialnej
– prelekcje, wykłady i seminaria w ramach Forum Ekoenergetycznego
– spotkania z profesjonalistami
– bogata oferta produktów i usług z zakresu pozyskiwania, magazynowania, przesyłu i sprzedaży energii odnawialnej
– wiodące polskie i zagraniczne firmy

Grupy odwiedzających:
-przedstawiciele samorządów (gmin, miast, powiatów…)
-przedstawiciele Polskich i zagranicznych przedsiębiorstw związanych z energetyką oraz odnawialnymi źródłami energii
-mieszkańcy powiatu Polkowickiego zainteresowani tematyką energii odnawialnych/ ekologii

Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem!

Agencja Reklamowa Wigor
53-660 Wrocław
ul. Sokolnicza 34-38
tel./faks: +48 71 359 62 71
tel./faks: +48 71 359 08 51
office@wigor-targi.com

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.