Prasa OŹE – wykaz


Czysta Energia – miesięcznik poświęcony sprawom związanym z energią przyjazną środowisku, niekonwencjonalnym jej źródłom oraz technologiom wytwarzania zgodnym z zasadami ochrony środowiska.

GLOBEnergia – kwartalnik GLOBEnergia pełni rolę biuletynu informacyjnego i poradnika. Autorzy publikowanych tekstów reprezentują środowiska przemysłowe i naukowe oraz instytucje i stowarzyszenia wspierające i propagujące odnawialne źródła energii. Zasięg ogólnopolski.
Obszary tematyczne:
Geotermia, Pompy ciepła, Energetyka Wiatrowa, Energetyka Słoneczna, Biopaliwa , Ochrona środowiska

Bioenergy International – jest polskojęzycznym wydaniem magazynu wzorowanego na angielskojęzycznej Bioenergy International i szwedzkiej Bioenergi gdzie zamieszczamy informacje o światowych nowościach i doświadczeniach z produkcji i energetycznego wykorzystania biomasy. Bioenergy International rozprowadzane jest w wielu krajach Europy i świata.

Agroenergetyka – ogólnopolski kwartalnik zajmujący się problematyką energetyki odnawialnej. Przedstawia między innymi możliwości produkcji biopaliw, pozyskiwania energii z biomasy i słońca, jak również wytwarzanie energii elektrycznej przy użyciu wiatru i wody.

Jeśli zamieszczone linki są nieaktualne /nieaktywne/ lub pragną Państwo umieścić link nieobecny na stronie, prosimy o KONTAKT

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *