POWERPOL – POWERPOL HEAT – Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy – 29 czerwca – 1 lipca 2010

Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL – POWERPOL HEAT (edycja specjalna)

29 czerwca 2010 – 1 lipca 2010

Europejskiego Centrum Biznesu zaprasza na Kongres POWERPOL HEAT poświęconej rynkowi ciepłowniczemu i kogeneracyjnemu . Temat przewodni: „Rok 2010: Perspektywy rozwoju polskiego rynku ciepła i energii” .

Kongres został objęty Honorowym Patronatem przez Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych oraz przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie.

Rok 2010 jest dla polskich wytwórców i dystrybutorów energii i ciepła czasem intensywnych zmian związanych zarówno z dynamicznym procesem prywatyzacji, pakietem klimatycznym, rozwijającą się konkurencyjnością na rynku jak i z wdrażaniem rządowej „Polityki energetycznej Polski do 2030 r”. Przyjęta panelowa formuła kongresu połączona z indywidualnymi wystąpieniami przedstawicieli największych w kraju przedsiębiorstw energetyczno-ciepłowniczych stwarza szansę na wszechstronne przeanalizowanie strategii polskich spółek ciepłowniczych i kogeneracyjnych oraz zmian zachodzących na rynku. W tym gronie chcemy poruszyć kwestie strategii dla sektora, rosnących potrzeb inwestycyjnych oraz sposobów na ich finansowanie, a także perspektyw rozwoju w oparciu o alternatywne technologie. Do udziału w panelach zapraszamy wyłącznie kluczowe osoby z największych spółek energetycznych w Polsce i najważniejszych organizacji branżowych.

Miejsce: Kazimierz Dolny n/Wisłą; Hotel Zajazd Piastowski
Imię/Nazwa firmy: Europejskie Centrum Biznesu
E-mail: ecb@ecb.biz.pl
Telefon: 81 747 65 10; 600 093 005
Strona www: www.powerpolheat.pl

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *