IT w Przemyśle GigaCon 2008

IT w Przemyśle GigaCon 2008

Data: 30 wrzesień 2008
Miejsce: Qubus Hotel Prestige, Katowice

IT w Przemyśle GigaCon 2008 to spotkanie branży poświęcone rozwiązaniom IT dla różnego typu przedsiębiorstw produkcyjnych, zainteresowanych wykorzystaniem w swojej działalności najnowszych technologii informatycznych.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane systemy i technologie wykorzystywane w celu optymalizacji procesów zachodzących w przedsiębiorstwach przemysłowych oraz optymalizacji kosztów ich działania, sposoby integracji tych systemów z systemami biznesowymi, a także metody usprawniania zarządzania relacjami z klientem. Przedstawione zostaną także warunki i strategie udanego wdrożenia takich systemów w polskim przemyśle.

Sesje tematyczne:
* Ciekawe projekty i wdrożenia
* Integrowanie produkcji i automatyki z systemami IT
* CRM – segmentacja klientów i optymalizacja relacji
* Elektroniczny obieg informacji
* Ochrona bezpieczeństwa danych

Uczestnictwo w tym wydarzeniu będzie stanowiło nie tylko doskonałą okazję do wysłuchania ciekawych wykładów, lecz również do spotkania się z przedstawicielami czołowych dostawców IT dla sektora przemysłu na stoiskach wykładowych.

Na konferencję zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli kadry wyższego i średniego szczebla firm z branży przemysłowej: kierowników i pracowników działów IT, osoby odpowiedzialne za zarządzanie zmianami, dobór sprzętu i oprogramowania, osoby decydujące o zakupie i użytkowaniu poszczególnych produktów i technologii wspierających procesy produkcyjne.

Udział w konferencji jest bezpłatny!!!

Szczegółowe informacje:
www.itprzemysl.gigacon.org

Kontakt: Małgorzata Ciurapińska
malgorzata.ciurapinska@software.com.pl

tel. 022 427 36 70
fax. 022 244 24 59

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *