Biznes z dobrą energią – tylko w Targach Kielce

Zapraszamy do udziału w targach ENEX oraz ENEX – Nowa Energia – to najlepsze w kraju miejsce, by zaprezentować swoją ofertę, podejrzeć działania konkurencji, zdobyć klientów, wiedze i nawiązać owocne kontakty biznesowe. Najbliższa edycja wystaw odbędzie się od 5 do 6 marca 2015 roku. XVIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – Nowa Energia to miejsce, w którym corocznie blisko 100 firm prezentuje swoje najnowsze technologie i urządzenia.

Podczas Targów odbędą się również konferencje tematyczne m. in. w dniu 6 marca 2015r.  Konferencja „Energia z biomasy w praktyce 2015” na którą serdecznie zapraszamy. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia oraz program konferencji na stronie Targów ENEX

Równolegle z targami branży energetycznej w Targach Kielce odbywają się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH – wydarzenie poświęcone nowoczesnym technologiom stosowanym w gospodarowaniu odpadami oraz innowacyjnym rozwiązaniom sprzętowym oraz działaniom sprzyjającym ochronie środowiska, które stanowią kompleksowe dopełnienie oferty ENEX-u.

Źródło: Targi Kielce S.A.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *